O mně

Nemovitosti byly vždy mé hobby, již na vysoké škole jsem procházel se svými kamarády nabídky pronájmů namísto studentských kolejí, radil jim co a jak, objevoval pro ně skryté vady a hledal tu ideální lokalitu. Nakonec jsem se zabydlel na Praze 4.

Profesionálně se v oboru realitního poradenství se pohybuji již od roku 2012. Tehdy jsem nastoupil do jedné velké nejmenované realitní sítě jako makléř, což pro mne bylo bohužel velkým zklamáním. Tím důležitým tam bylo totiž úplně něco jiného, než pro mne.

„Práce realitního makléře mne baví!“

Zní to jako dost otřepaná fráze, ale právě já jsem důkazem toho, že to může být pravda. Ti z Vás, kteří mne již znají, tak moc dobře vědí, že tomu tak je. Tuto práci totiž dělám s radostí, všem nemovitostem se věnuji tak, jako bych pečoval o své vlastní, veškeré aktivity dělám na maximum a nevadí mi ani práce do pozdních nočních hodin. Naopak, má práce je mi koníčkem.

Proč vznikly tyto stránky?

Abych ukázal, že i v dnešní době se pořád najde seriózní realitní makléř, jehož zájmem není jen zisk. Že je opravdu možné dělat to správně, kvalitně a rychle.

A také abych si měl kam zapisovat své realizované obchody, a poznámky, o které se průběžně dělím se svými přáteli. Můžete si přečíst mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám.

Chcete-li se na cokoli zeptat, jsem na příjmu, vždy :-)